پیام مدیرعامل

 

به یاری ایزد منان، این مجموعه با تکیه بر دانش متخصصین مجرب ، سرلوحه تفکر و تعهد خود را مشتری محوری قرار داده است تا با رشد و اعتلای دانش و تجربه بیش از دو دهه فعالیت و با ایجاد محیطی شفاف و مشارکت‌پذیر در درون سازمان در راستای رضایت مشتریان و توسعه بازارهای داخلی و جهانی گام بردارد.

 ما در این مجموعه صداقت و سلامت سازمانی را سرلوحه‌ی فعالیت‌های شبانه‌روزی خود قرار داده‌ایم تا از پشتیبانی قابل اعتماد و همگامی مطمئن برای مشتریان که ارزشمند‌ترین دستاورد‌های ماست محافظت کرده و گسترش دهیم. همچنین در تلاش هستیم تا محصولات غذایی‌مان، مطابق با ذائقه و در شأن مصرف‌کننده باشد. در این مسیر از دانش روز دنیا بهره می‌گیریم و پرسنل مجرب و کارآزموده را در محیط کاری صمیمانه به کار می‌گیریم تا با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه، مرغوب ترین محصولات را روانه بازار کنیم.

در دنیای فراصنعتی امروز ، سازمان‌هایی در عرصه رقابت موفق اند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغییرات محیطی را بعنوان بخشی از کسب و کار خویش قلمداد کنند.

ما در این مجموعه به بهبود مداوم و مستمر و همه جانبه فعالیت تولیدی خود باور داریم و با اتکا به خداوند متعال و اعتماد مشتریان محترم و گرانقدر و نیز به پشتوانه کادر مجرب و متخصص، تمامی همت و کوشش خود را به کار خواهیم بست تا همچون گذشته پرچمدار نوآوری و شکوفایی در این صنعت باشیم .

 

                                                                                                                                    مدیر عامل - حسن کریمی