واحد فروش شهرستان

 

اين واحد با بهره‌گيري از پرسنل باتجربه، فعاليت‌هاي مستمري در خصوص جذب و گسترش نمایندگی، بازاریابی محصول در رابطه با نمایندگان و عملیات فروش به نمایندگی را بر عهده دارد. این شرکت نسبت به توانمندسازی نمایندگان و شرکت‌های پخش شهرستان‌ها توجهی ویژه دارد. کارشناسان این واحد همواره تجهیز نمایندگان و شرکت‌های پخش شهرستان‌ها را سرلوحه امور خود قرار داده و با بهره‌گیری از اطلاعات دقیق و برگزاری تورهای بازدید مدون، فعالیت این نمایندگان را پایش می‌کنند.

 

واحد فروش زنجیره ای

 

بر اساس آخرین تحقیقات بازار و با شناسایی دقیق کانال‌های فروش، سهم بسیار مهمی از فروش، توسط کانال‌هایی به غیر از سوپرمارکت‌ها و عمده‌فروشی‌ها انجام می‌گیرد. تحقیقات نشان داده‌اند که نقاط فروش و بازارها به‌طور پیوسته در حال تغییر شکل هستند. امروزه ما نیز در کشورمان شاهد رشد فروشگاه‌های زنجیره‌ای و افزایش علاقه مردم به خرید از این مراکز هستیم.این واحد با بهره‌گیری از پرسنل باسابقه، می‌کوشد تا محصولات را به این مراکز برساند. اين واحد با استقرار نیروهای متخصص در برخي فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي بزرگ، تلاش مي‌كند تا تمامي شرايط را براي فروش هر چه بيشتر محصولات سبد، مهيا سازد. پرسنل مستقر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، با نظارت بر نحوه‌ چیدمان محصولات، جذاب‌ترین و مناسب‌ترین فضا را برای فروش محصولات مشتریان خود فراهم می‌آورند تا از این طریق بیشترین اثربخشی و رضایت را برای مشتریان به همراه داشته باشد.

 

واحد فروش بازارهای خاص

 

 با توجه به تحقیقات صورت گرفته، سهم بسیار مهمی از فروش توسط کانال‌هایی به‌جز سوپرمارکت‌ها و عمده‌فروشی‌ها انجام می‌گیرد،  این شرکت واحد فروش بازارهای خاص را به صورت کاملاً مستقل و تخصصی، به این منظور راه‌اندازی کرده است.

این واحد می‌کوشد تا محصولات شرکت را در بازارهای ویژه‌ای که از نظرها به دورمانده به‌خوبی بنشاند. بازارهای هدف این واحد مراکز متفاوتی می‌باشند که صنایع مختلفی را هدف قرار داده‌است تا بتواند طیف گسترده‌ای از نقاط فروش را دربربگیرد. این بازارهای خاص شامل شرکت‌ها، سازمان‌ها، ارگان‌ها، و... هستند که تحت پوشش خدمات‌رسانی این واحد قرار دارند. پیشبرد فروش در بسیاری از مراکز مورد نظر این واحد، نیاز به مذاکرات مستمر، فنی و عملی دارد. ماهیت مختلف مراکز تحت پوشش این واحد، قوانین و مقررات و مذاکرات مختلفی را طلب می کند که مدیریت و پرسنل این واحد، توانسته اند تاکنون مذاکرات فروش را به بهترین نحو هدایت کنند.

 

واحد صادرات

 

توسعه پایدار اقتصاد کشورها بدون رویکرد صادرات محور، میسر نخواهد بود. آنچه امروزه به عنوان یکی از مولفه های اصلی برتری اقتصادی کشورها محسوب می شود، تولید محصولات مطابق با استانداردهای بین المللی و صادر نمودن آنها به بازارهای جهانی است.

هم اکنون این شرکت با صرف فعل خواستن پا را از مرزها فراتر نهاده و حضوری چشمگیر در بازارهای کشورهایی چون عراق ، افغانستان ، تاجیکستان ، قطر ، و در آینده نزدیک در اروپا را داشته و خواهد داشت. با یاری ایزد منان این شرکت با نگرش صادرات محور، اهتمام خود را در توسعه صادرات محصولات خود بکار خواهد بست.

 

 

پخش مویرگی تهران

 

جمعیت بالای کلان‌شهر تهران و حجم بالای خرید در آن برای این شرکت بسیار حائز اهمیت است. از این‌ رو پخش مویرگی منظم و سریع در سطح سوپرمارکت‌های تهران می‌تواند از دست آوردهای مهم آن باشد. این شرکت توانسته پوشش حداکثری در سطح سوپرمارکت‌های تهران به دست بیاورد.

عموماً کلان‌شهرها و شهرهای مدرن به علت برخورداری از جمعیت بالا و همچنین بالا بودن سرعت زندگی ازجمله نقاط استراتژیک برای شرکت‌های پخش و توزیع می‌باشند، چراکه در این شهرها میزان خرید و به طور کلی میزان مصرف بسیار بالا بوده و در دسترس بودن طیف گسترده‌ای از محصولات، اعم از جدید و قدیمی برای مشتریان با سلایق متنوع و متغیر بسیار حائز اهمیت است. از این رو رساندن حجم زیادی از محصولات به خصوص مواد غذایی به صورت مویرگی، منظم، سریع و با حفظ کیفیت نیازمند به کارگیری ترکیبی از دانش و تجربه است.